Renkli Balık: Yeni Dünyalar Kaşifi / Renkli: Discoverer Of New Worlds

Türkiye Turkey, 2018, HD, Renkli Colour, 65’, Canlandırma Animation, Türkçe, İngilizce altyazılı,Turkish with English subtitles

RENKLİ isimli balık, ailesi ve diğer deniz canlıları ile akvaryumunda rutin yaşamını sürdürmektedir. Akvaryum dünyası ona oldukça sıkıcı gelmekte ve bu dünyayı aşıp yeni dünyalar keşfetmek istemektedir.

The fish named RENKLİ is living a routine life in his aquarium together with his family and the other sea creatures. To him, the world of aquarium has become pretty boring and therefore he wants to go beyond this world to discover new worlds.

Burhan Gün

25 yıldır tiyatroda yazar, yönetmen olarak çalışmakta ve sinema sektöründe hukuki danışmanlık yapmaktadır. Çok sayıda kısa film ve belgesel çeken Gün, aynı zamanda avukatlık mesleğini de sürdürüyor. Hâlihazırda İstanbul Barosu Kültür Sanat Kurulu Başkanı’dır.

He shot many films and documentaries, and he’s still working as a lawyer. Currently he is the Head of the Culture and Art Commission.

Yönetmen Director: Burhan Gün Senaryo Screenplay: Burhan Gün Görüntü Yönetmeni Cinematography: Burhan Gün Kurgu Editing: Burhan Gün Animatörler Animators: Erdem Sarıtaş, Ali Karaçam Müzik Music: Ömür Öztürk, Emre Sarıtunalılar Seslendirenler Narrators: Selay Taşdöğen, Burhan Gün, Yapımcı Producer: Oğuz Öztürk, Yapım Şirketi Production Company: Fikrigün Film

Gösterim: 02 Aralık Pazartesi, 16.00 – Art Colony – Yaşam Köyü